Vítejte na stránkách ParadniDomov.cz. Na těchto stránkách nejen že naleznete skvělé recepty a návody do kuchyně či zahrady, ale širokou škálu nápadů a inspirací, které rozzáří Váš domov! V případě dotazů, využijte kdykoliv náš e-mail: info@paradnidomov.cz - rádi vám odpovíme na veškeré vaše dotazy!

Váš nový domov – krásné nové bydlení v okolí Prahy

17

Váš nový domov

Přemýšlíte již delší dobu o změně Vašeho bydlení? Jsou vám sympatické novostavby a chtěli byste bydlet v moderním prostředí, v nízkoenergetické a pasivní stavbě? Pokud vám vyhovuje bydlení v okolí matičky Prahy, zbystřete. Developerská společnost Váš nový domov je nejspíš přesně tím, co hledáte.

vas novy domov

Možná se sami sebe ptáte proč byste měli bydlení měnit. Máme pro vás řadu argumentů, proč by pro vás mohlo být bydlení v novém zajímavé. Takže jaké jsou výhody novostaveb od společnosti Váš nový domov?

Výhody vasnovydomov.cz

  • Ekonomicky výhodné bydlení – provozem domu šetříte náklady na energie. Ušetříte tisíce až desetitisíce ročně
  • Rychlá, suchá a přírodní výstavba – Dům je postaven z přírodních materiálů jako je sádra, či dřevo). Rychlost výstavby je prioritou
  • Dostupná lokalita – Domy jsou situovány nedaleko Prahy, konkrétně v lokalitě Na Panském ve Staré Boleslavi ve městě Brandýs nad Labem
  • Spolehlivost a certifikáty – Veškeré stavby splňují přísné tuzemské normy, zároveň i normy tradičních zemí Evropské unie. Materiály rovněž splňují normy na zdravotní nezávadnost.
  • Nízkoenergetické a pasivní – Dřevostavby jsou šetrné k prostředí, krásně vypadají a jsou z plně obnovitelného materiálu
  • Maximální komfort – Montované domy od vasnovydomov.cz jsou produktem, který poskytuje pohodlí a komfort za tržně nejnižší cen. Dřevěné domy regulují vlhkost v interiéru a mají skvělé akustické vlastnosti

váš nový domov

Kde se domy nachází?

V současnou chvíli společnost Váš nový domov dokončila první etapu rodinného bydlení v oblasti Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, nedaleko sjezdu dálnice D10 (Praha – Mladá Boleslav). Lokalita je ve stupni územního souhlasu a ohlášení staveb sdíleného útvaru 8 ŘD.

Místo je to k rodinnému životu jako stvořené. Jednoduchá dostupnost do Prahy, bohaté sociální zázemí jsou jen jedny z výhod bydlení v této lokalitě. 

V případě, že se vám bydlení v této lokalitě zamlouvá, není nic jednoduššího, než kontaktovat společnost na webových stránkách www.vasnovydomov.cz a domluvit si osobní prohlídku jednoho z domů. Věříme, že budete nadšení.

 

loading...

Zanechejte nám komentář