Vítejte na stránkách ParadniDomov.cz. Na těchto stránkách nejen že naleznete skvělé recepty a návody do kuchyně či zahrady, ale širokou škálu nápadů a inspirací, které rozzáří Váš domov! V případě dotazů, využijte kdykoliv náš e-mail: info@paradnidomov.cz - rádi vám odpovíme na veškeré vaše dotazy!

TOP 10 triků a návodů, které můžete využít při úklidu vašeho domova – ušetří vám jak čas, tak i peníze!

5363

Úklid je jednou z nejméně oblíbených činností v domácnosti. Častokrát se úklid odkládá ze dne na den a ze dne se stane další den a takto se protahuje mnohdy týdny. V dnešním článku se pokusíme vám usnadnit úklid několika radami. Pokud máte i vy nějaký trik na to, jak snadno vyčistit domácnost, určitě se o něj s námi podělte 🙂 I my bychom si rádi usnadnili to, co nás nepříliš baví! 🙂 A o jakých nápadech se bavíme? Níže naleznete TOP 10 tipů, triků a rad, které jsou 100% funkční a usnadní nám jak čas, tak i peníze! 
TOP 10 tipů a triků, které můžete použít při čištění vašeho domova

1. Nečistoty z pohovky
pohovka citeni

Nečistoty ze své pohovky rychle a hlavně efektivně odstraníte pomocí jedlé sody, kterou posypete celý povrch, jemně houbou nebo zcela jemný kartáčkem vmasírujete a necháme půl hodinu působit. Po půl hodině vysavačem jedlou sodu z pohovky vysajete i se špínou.

2. Návleky na mop
MOP návleky

Pokud nechcete zbytečně utrácet drahé návleky na mop, tak si je můžete vyrobit sami doma! Bude vám k tomu stačit pouze hrubá ponožka.

Další tipy a triky, které můžete využít při čištění naleznete na další straně tohoto článku.

loading...

Zanechejte nám komentář