Vítejte na stránkách ParadniDomov.cz. Na těchto stránkách nejen že naleznete skvělé recepty a návody do kuchyně či zahrady, ale širokou škálu nápadů a inspirací, které rozzáří Váš domov! V případě dotazů, využijte kdykoliv náš e-mail: info@paradnidomov.cz - rádi vám odpovíme na veškeré vaše dotazy!

Tento švédský dům vás překvapí! Je přes 43 let starý, ale stále vypadá jako nový!

2400

Krása a kvalita švédského designu je velice dobře známá, ale přesto každý návrh z této země, nás dokáže udivit. Tento dům s má rozlohou jen 60 m² a můžete najít v krásných švédských lesích. Dům je charakteristický čistým a elegantním stylem a má jen jeden půdorys. Tento byl postaven v roce 1975 a nedávno byl rekonstruován.
predreklamu
Už na první pohled vás okouzlí terasa, které je moderně zařízená a je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Interiér je vyplněn teplými barvami a velká obývací pokoj je snem nejednoho z nás. Součástí tohoto domu jsou 2 ložnice a 1 koupelna. Kuchyně je ozdobena jednoduše, ale přesto krásně a moderně. Osvětlení tohoto domu je zvoleno ideální, takže například vaření v pozdních hodinách nebude žádný problém. Celkově tento domek vypadá úžasně a bylo by určitě skvělé tam strávit pár dní, při dovolené. A nebo byste se do něj rádi přestěhovali? Napište nám do komentářů! A o jakém baráčku mluvíme? Naleznete ho níže! 

1)
ad-a-small-white-house-in-the-woods-of-sweden-01

Další fotografie tohoto nádherného norského domu naleznete na další straně tohoto článku! 


loading...

Zanechejte nám komentář