Vítejte na stránkách ParadniDomov.cz. Na těchto stránkách nejen že naleznete skvělé recepty a návody do kuchyně či zahrady, ale širokou škálu nápadů a inspirací, které rozzáří Váš domov! V případě dotazů, využijte kdykoliv náš e-mail: info@paradnidomov.cz - rádi vám odpovíme na veškeré vaše dotazy!

Tak tato neoficiální reklama pro Adidas vás dojme! Nádherná reklama od mladého režiséra!

24

Jen pár z nás by řeklo, že tento reklamní spot vytvořil teprve 26letý režisér Eugen Merher, který vytvořil sám od sebe reklamní spot pro světoznámou sportovní značku Adidas. Tento spot i poslal představitelům Adidasu, ale zatím od nich nikdo nereagoval. A to možná udělali velkou chybu – tato reklama se totiž stala hitem internetu a na kanálu YouTube ji během pár dnů zatím shlédlo přes 5 500 000 lidí.
Tento spot trvá sice jen 1 minutu a 39 vteřin, ale sami uvidíte, že dokáže chytnout za srdce a vehnat slzy do očí. Pojednává o postarším smutném maratonském běžci, který žije v obdobě českých domovů pro seniory se zvláštním režimem, kde jsou umístěni např. lidé s nějakým duševním onemocněním. Jednoho dne však najde své staré běžecké boty a navzdory personálu by chtěl vyběhnout ven. Koukněte sami, jak celá situace dopadne. 


predreklamu
bez-nazvu

Kompletní video naleznete na další straně tohoto článku.

loading...

Zanechejte nám komentář