Vítejte na stránkách ParadniDomov.cz. Na těchto stránkách nejen že naleznete skvělé recepty a návody do kuchyně či zahrady, ale širokou škálu nápadů a inspirací, které rozzáří Váš domov! V případě dotazů, využijte kdykoliv náš e-mail: info@paradnidomov.cz - rádi vám odpovíme na veškeré vaše dotazy!

RECEPT: delikátní kokosový cheescake s nutellou, který si připravíme bez pečení!

553

Pokud jste milovníky kokosu a nechcete se navíc zdržovat s pečením, pusťte se do jednoduché přípravy kokosového cheesecaku. Tento delikátní dezert je úžasným zážitkem pro vaše chuťové buňky.

Postup

1)

Sušenky pomocí mixéru rozdrtíme, rozpustíme si máslo, které přidáme do drcených sušenek a směs promícháme. Připravíme si kulatou formu na pečení (průměr 22 cm). Dno vyložíme pečícím papírem a navrstvíme sušenkovou směs, která nám vytvoří korpus. Pěkně uhladíme a dáme vychladit do lednice.

2)

Smetanu si vyšleháme do tuhé šlehačky. V jiné míse si vyšleháme sýr Philadelphie společně s cukrem a přidáme kokosový jogurt. Do mléka dále ponoříme plátky želatiny a počkáme, až zvětší objem. Nabobtnanou želatinu zahříváme, dokud se nerozpustí a pak ji přimícháme do vzniklé jogurtové hmoty. Nakonec přidáme již připravenou šlehačku a kokos.

3)

Tuto náplň navrstvíme na sušenkový korpus a pěkně uhladíme. Do lednice uložíme nejméně na 3 hodiny.

4)

Na závěr si v menším hrnci rozehřejme Nutellu a nalijeme ji na kokosovou hmotu. Úhledně ji rozetřeme po náplni a posypeme kokosem.


loading...

Zanechejte nám komentář