Vítejte na stránkách ParadniDomov.cz. Na těchto stránkách nejen že naleznete skvělé recepty a návody do kuchyně či zahrady, ale širokou škálu nápadů a inspirací, které rozzáří Váš domov! V případě dotazů, využijte kdykoliv náš e-mail: info@paradnidomov.cz - rádi vám odpovíme na veškeré vaše dotazy!

Podlahy Kladno – od koho a za kolik?

18

Sehnat zkušeného podlaháře v Kladně není nic jednoduchého. Jelikož je podlaha jedním z nejdominantnějších prvků každé domácnosti, je velmi důležité aby byla estetická, pěkná a praktická. Pokud sháníte podlahu v Kladně, rádi vám poradíme.

Dřevěná podlaha Kladno

Mezi nejoblíbenější provedení podlah patří bezesporu dřevěná podlaha. Mezi její neoddiskutovatelné výhody patří zejména přírodní povrch, velmi jednoduchá potřeba a krásný luxusní vzhled. Zároveň se ovšem řadí mezi nejdražší provedení. Výsledek ovšem doopravdy stojí za to.

kladno-podlaha

Vinylová podlaha Kladno

Vinylové podlahy jsou dalším oblíbeným řešením v interiérech. Stejně jako u dřevěných podlah se zde nemusíte bát o jednoduchou údržbu a odolnost. Mezi velké výhody patří i vysoká odolnost proti vylitým chemikáliím.

podlaha-kladno

Sháníte-li zkušeného podlaháře, zkuste Jaroslava Bernharda na www.jbpodlahy.cz

loading...

Zanechejte nám komentář