Vítejte na stránkách ParadniDomov.cz. Na těchto stránkách nejen že naleznete skvělé recepty a návody do kuchyně či zahrady, ale širokou škálu nápadů a inspirací, které rozzáří Váš domov! V případě dotazů, využijte kdykoliv náš e-mail: info@paradnidomov.cz - rádi vám odpovíme na veškeré vaše dotazy!

Nádherná světla , které se po zapnutí změní ve zvířátko!

419

Návrhář Chen Bikovski je z Tel Avivu. Tento talentovaný muž vytváří minimalistické svítidla, které jsou nejen esteticky krásná, ale také v každém světle se skrývá malý trik. Kouzlo spočívá v tom, že majitel tohoto světla jednoduše zmáčkne přepínač a nástěnné světlo se  promění ve zvířátko a vytvoří tzv. „wow efekt„.  Veškeré umělcovi motivy jsou inspirovány z Chenových vzpomínek z dětství.

Od té doby co jsem byl dítě,  jsem stále fascinován z tzv. „pop-up knih,“ píše Bikovski na jeho internetových stránkách. „Pokaždé, když jsem nalistoval stránku, tak jsem byl poslán do králičí nory a stejně jako Alenka v říši divů, jsem objevil nový svět fantazie, který se  skrývá v běžném pohledu knihy – překvapení je, udělat tento „magický trik“ víc skutečný!
Tyto kouzelné lampy můžeme najíz na Amazonu a jejich cena je od $ 65 (karton) až po $ 250 (hliník). A co vy? Líbí se Vám tyto světla a pořídili byste si jedno domů? Napište nám do komentářů! 🙂
1)
animal-lamps-popup-lighting-chen-bikovski-3-58307c5d74a51__880

2)
animal-lamps-popup-lighting-chen-bikovski-2-58307c5b7ed10__880

Více fotografií naleznete na další straně tohoto článku! loading...

Zanechejte nám komentář