Vítejte na stránkách ParadniDomov.cz. Na těchto stránkách nejen že naleznete skvělé recepty a návody do kuchyně či zahrady, ale širokou škálu nápadů a inspirací, které rozzáří Váš domov! V případě dotazů, využijte kdykoliv náš e-mail: info@paradnidomov.cz - rádi vám odpovíme na veškeré vaše dotazy!

Interiérový design Praha

30

Domov je oázou pro naše duše. Je to místo kde bychom se měli bezpodmínečně cítit dobře a to vždy a za každé situace. Proto je třeba čas od času interiér změnit, stejně jako se čas od času měníme my sami. Na parádní změnu Vašeho interiéru můžete využít společnost interiérového designu v Praze DesignLine.

Interiérový design Praha DesignLine

Možná si myslíte, že nejlépe si svojí domácnost zvládnete navrhnout vy sami. Tuto domněnku má mnoho lidí, avšak opak bývá často pravdou. Nechat realizaci na profesionálovi sebou nese řadu výhod.

  • Profesionální realizace vašich myšlenek
  • Vhodné kombinace barev a motivů
  • Sleva na nábytek
  • Asistence při realizace 

V dnešním článku bychom Vám rádi doporučili společnost DesignLine.cz, kde najdete velmi šikovné bytové designéry, s mnoha lety zkušeností a řadou spokojených zákazníků jak z komerčního, tak i nekomerčního sektoru. Podívejte se na některé jejich realizace:

bytový architekt interiérový design v Praze interiérový design Praha

Více najdete na realizace interiérového designu »

Jak probíhá schůzka s bytovým architektem?

Schůzka s bytovým architektem probíhá na základě předchozí komunikace. V podstatě stačí zadat architektovi Vaši obecnou představu a na schůzce se budete bavit již nad konkrétními nápady. Bohatě postačí, když zašlete velikost požadovaného prostoru, styl který se Vám líbí, užité barvy a vzory a rozpočet. Zároveň můžete zaslat i nějaké fotografie s Vaší představou ideálního interiéru.

Poté získáte od architekta 3D vizualizaci Vašeho budoucího interiéru. Pokud s ní budete spokojeni, přejde se k samotné realizaci, na jejíž konci neuvěříte, že ten interiér byl kdysi Váš :). Rozhodně doporučujeme!

loading...

Zanechejte nám komentář