Vítejte na stránkách ParadniDomov.cz. Na těchto stránkách nejen že naleznete skvělé recepty a návody do kuchyně či zahrady, ale širokou škálu nápadů a inspirací, které rozzáří Váš domov! V případě dotazů, využijte kdykoliv náš e-mail: info@paradnidomov.cz - rádi vám odpovíme na veškeré vaše dotazy!

Jak důkladně odstranit přírodní cestou chemické postřiky na ovoci a zelenině? Stačí pouze dvě ingredience, které má doma každý!

340

Mnoho lidí nemá možnost si vypěstovat na “ své “ zahradě vlastní ovoce nebo zeleninu a proto je většina z nás nucena nucena kupovat jí z obchodů. Tam však častokrát najdete potřísněnou zeleninu různými chemikáliemi a v mnoha případech takto potřísněnou zeleninu i jíme, aniž jsme ji pořádně umyli a zbavili ji VŠECH jedovatých látek.


Říká se, že nejvíce vitamínů je ve slupce jablka, hrušky, okurky, cukety a dalších druhů zeleniny a ovoce, proto je nutné před konzumací jejich povrch důkladně umýt. V dnešním článku jsme se pro vás připravili návod na přírodní “ roztok“, který naprosto přírodně odstraní veškeré nežádoucí chemické postřiky a všechny nežádoucí látky. Potřebujeme na to pouze 2 ingredience, které má doma úplně každý! predreklamu

dscf1448Kompletní návod jak na to naleznete na další straně tohoto článku


loading...

Zanechejte nám komentář